KULLANIMI

Prof + Macunu;
Prof kuvvet macunu lakaplı Macun u sadece ihtiyaçtan önce bir çay kaşığı kadar dolu dolu tüketilir. Eğer aç karnına sigara, çay gibi şeyleri içtiğiniz zaman sizde mide ekşimesi yapıyorsa tercihe göre akşam yemeğinden sonra yani yatmadan önce de tüketebilirsiniz. Kullanım işte bu kadar basit.…

NOT: Yukardaki satırlardaki detayları ve kutu üzerindeki yazıları Prof + Macun elinize geldikten sonra kullanmadan önce dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Her bir Profmacun 120 gramlık kavanozlardadır.

Prof + Güç Macunu bileşenine özelce seçilip hazırlanan ham maddeler harmanlanarak konulmuştur. Ürün detayı, imalat yeri ve içeriğindeki bileşenler kutu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmıştır. Kullanım öncesinde kutu üzerini okumanızı tavsiye ederiz.
ÖNEMLİ NOT (YAN ETKİLER & UYARILAR): Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Serin ve kuru yerde, güneş ışığından uzak ve oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Prof Kuvvet Macunu içeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olanlarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir durumda bir uzmandan destek alınmasını tavsiye ederiz. Prof + macun kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.